Chicago Fire: Zawodowa przysługa (3)

Chicago Fire: Zawodowa przysługa (3)

8.0/10

(Chicago Fire: Professional Courtesy)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Taylor Kinney, Charlie Barnett, Monica Raymund
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Strażacy zostają wezwani na miejsce wypadku, który spowodował pijany syn Voighta. Severide dowiaduje się, że policjanci sfałszowali raport. Shay zauważa u Kelly'ego niepokojące drżenie ręki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 października
za 10 dni
15:05 Stopklatka TV
czwartek, 3 października
za 11 dni
8:05 Stopklatka TV

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Strażacy zostają wezwani na miejsce wypadku samochodowego. Okazuje się, że spowodował go pijany syn detektywa Voighta. Casey nie wie, czy powinien ujawnić prawdę o okolicznościach zdarzenia. Od pracującego w policji brata Dawson dowiaduje się, że Voight jest znany z brania łapówek i bliskich kontaktów z gangsterami. Wkrótce do jednostki przychodzi prezent od funkcjonariusza, nowy telewizor. Severide każe go natychmiast zwrócić, ku zdziwieniu kolegów. Gdy później dowiaduje się, że ranny w wypadku chłopiec został sparaliżowany, a policjanci sfałszowali raport, idzie do Bodena, by powiedzieć mu prawdę. Podczas kolejnej akcji Shay zauważa u Kelly'ego niepokojące drżenie ręki. Zmusza do go wizyty u znajomej lekarz. W gabinecie strażak dowiaduje się, że ma niewielkie pęknięcie kręgosłupa i powinien poddać się operacji. Severide lekceważy jednak te zalecenia, nie chcąc rezygnować z pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także