Chicago Fire: Wirus (16)

Chicago Fire: Wirus (16)

(Chicago Fire: Viral)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Taylor Kinney, Charlie Barnett, Monica Raymund
Reżyseria:Michael Brandt
W skrócie:Ratownicy wyprowadzają mieszkańców z płonącego budynku, którzy zostali uwięzieni na ostatnim piętrze. Joe lekceważy rozkazy i wraca do środka, by uratować psa. Wkrótce sam potrzebuje pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Leslie i Clarice chcą walczyć o prawo do opieki na dzieckiem. Spotykają się z adwokatem, który informuje je, że muszą zamieszkać we własnym domu, jeśli chcą mieć szansę na wygranie rozprawy. Ratownicy próbują uratować mieszkańców płonącego budynku, którzy zostali uwięzieni na ostatnim piętrze. Joe lekceważy rozkazy i wraca do środka, by uratować psa. Wkrótce sam potrzebuje pomocy kolegów. Po akcji współpracownicy są źli na niego za niepotrzebnie podjęte ryzyko. Mouch i Boden przekonują Caseya, że powinien poważnie porozmawiać z Cruzem. Shay informuje Kelly'ego, że podjęła decyzję o wyprowadzce. Później w trakcie przewożenia bezdomnego do szpitala ratowniczka przypadkowo rani się igłą, którą wcześniej użyła na nieznajomym. Severide odwiedza Renee, która trafiła do szpitala psychiatrycznego po nieudanej próbie samobójczej. Hermann, Otis i Dawson znajdują w kupionym przez siebie barze zamknięty sejf.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także