Chicago Fire: Śmierć kolegi (1)

Chicago Fire: Śmierć kolegi (1)

8.0/10

(Chicago Fire: Pilot)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Taylor Kinney, Charlie Barnett, Monica Raymund
Reżyseria:Jeffrey Nachmanoff
W skrócie:Podczas akcji życie traci jeden ze strażaków. Dowódcy, którzy byli świadkami jego śmierci, pułkownik Matthew Casey i pułkownik Kelly Severide, obwiniają się wzajemnie o tragedię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 października
za 9 dni
15:05 Stopklatka TV
środa, 2 października
za 10 dni
8:20 Stopklatka TV

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Podczas akcji życie traci jeden ze strażaków, Andy Darden. Tragedia odbija się na wszystkich ratownikach. Dowódcy, którzy byli świadkami śmierci przyjaciela, pułkownik Matthew Casey i pułkownik Kelly Severide, obwiniają się wzajemnie o tragedię. Ich przełożony, Wallace Boden, stara się załagodzić ich konflikt. W jednostce zjawia się nowy rekrut, Peter Mills, który ma zastąpić zmarłego Dardena. Tymczasem w innej części miasta pracujące w pogotowiu Leslie Shay i Gabriela Dawson zostają wezwane na miejsce strzelaniny. Próbując uratować życie jednego z rannych, niespodziewanie same stają się celem uzbrojonego gangstera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także