Chicago Fire: Moja miłość (2)

Chicago Fire: Moja miłość (2)

8.0/10

(Chicago Fire: Mon Amour)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Taylor Kinney, Charlie Barnett, Monica Raymund
Reżyseria:Tom DiCillo
W skrócie:Kelly nie przestaje obwiniać się o śmierć Andy'ego. Wdowa po przyjacielu, Heather, zarzuca mu, że zginął on z jego winy. Ratownicy z jednostki poznają atrakcyjną Nicki Kahler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 października
za 9 dni
16:00 Stopklatka TV
środa, 2 października
za 10 dni
9:15 Stopklatka TV

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Kelly nie przestaje obwiniać się o śmierć Andy'ego. Wdowa po przyjacielu, Heather, zarzuca mu, że zginął on z jego winy. Później, gdy dowiaduje się, że rodzina zmarłego będzie uczestniczyć w tradycyjnym barbecue strażaków, próbuje wziąć dodatkową zmianę, by uniknąć niezręcznego spotkania. Przełożony mu na to jednak nie pozwala. Ratownicy z jednostki poznają Nicki Kahler, która będzie zajmować się wypłatami. Kobieta robi oszałamiające wrażenie na Severidzie i jego współpracownikach. Wkrótce strażacy ruszają na pomoc uwięzionym w gruzach mężczyznom. Stan jednego z nich okazuje się bardzo ciężki. Kelly zostaje zmuszony do amputowania nogi jednego z rannych. Później strażacy pomagają też uwięzionym w samochodzie nastolatkom. W akcji uczestniczą też Leslie i Gabriela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także