Chicago Fire 6: Szukając ratunku (14)

Chicago Fire 6: Szukając ratunku (14)

(Chicago Fire 6: Looking for a Lifeline)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Joe Minoso, Taylor Kinney, Yuri Sardarov
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Po wypadku samochodowym Casey i Dawson robią się podejrzliwi, gdy agresywny mąż udziela odpowiedzi za ranną kobietę. Wychodzi na jaw, że Herrmann i Mouch rozmawiali z innymi na temat wynalazku Cruza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Podczas akcji ratunkowej po wypadku samochodowym Casey i Dawson robią się podejrzliwi, kiedy agresywny mąż udziela odpowiedzi za ranną kobietę. Wychodzi na jaw, że Herrmann i Mouch rozmawiali z innymi na temat wynalazku Cruza. Mężczyzna ma o to do nich żal. Kidd dowiaduje się o sprawie istotnej dla Severide'a, a Brett musi sobie poradzić z niespodziewaną wiadomością.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)