Chicago Fire 6: Reportaż (12)

Chicago Fire 6: Reportaż (12)

8.0/10

(Chicago Fire 6: The F is For)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Joe Minoso, Taylor Kinney, Yuri Sardarov
Reżyseria:James Hanlon
W skrócie:Po tym jak zdjęcia Caseya i Severide'a trafiają na pierwsze strony gazet, Boden zgadza się, żeby fotograf zrobił reportaż na temat codziennej pracy w remizie. Dawson i Brett próbują pomóc Geraldowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
za 7 dni
18:15 FOX
wtorek, 22 października
za 8 dni
7:55 FOX
sobota, 26 października
za 12 dni
5:45 FOX

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Po tym jak zdjęcia Caseya i Severide'a trafiają na pierwsze strony gazet, Boden zgadza się, żeby fotograf zrobił reportaż na temat codziennej pracy w remizie. Dawson i Brett próbują pomóc mieszkającemu na ulicy Geraldowi. Herrmann zaczyna dorabiać jako coach, a Kidd podejmuje decyzję odnośnie jej relacji z Severide'em.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także