Chicago Fire 6: Prawo dżungli (11)

Chicago Fire 6: Prawo dżungli (11)

8.0/10

(Chicago Fire 6: Law of the Jungle)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Joe Minoso, Taylor Kinney, Yuri Sardarov
Reżyseria:Reza Tabrizi
W skrócie:Casey i Severide ruszają na akcję, w której liczy się czas, jednak nie ma między nimi porozumienia. Herrmann próbuje zapewnić rozrywkę córce w dniu odwiedzania przez dzieci miejsc pracy rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
za 6 dni
17:15 FOX
wtorek, 22 października
za 7 dni
7:00 FOX
sobota, 26 października
za 11 dni
4:50 FOX

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Casey i Severide ruszają na akcję, w której liczy się czas, jednak nie ma między nimi porozumienia w sposobie działania. Herrmann próbuje zapewnić rozrywkę córce w dniu odwiedzania przez dzieci miejsc pracy rodziców. Brett ma niespodziewanego kompana podczas pobytu w spa, który zafundowała jej Dawson.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także