Chicago Fire 6: Granica wytrzymałości (4)

Chicago Fire 6: Granica wytrzymałości (4)

(Chicago Fire 6: A Breaking Point)

serial obyczajowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Jesse Spencer, Joe Minoso, Taylor Kinney, Yuri Sardarov
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Dawson zostaje uwięziona na parkingu w wyniku katastrofy budowlanej. Musi zadbać o rannych i uspokoić pozostałych towarzyszy niedoli. Casey czuje rosnącą presję związaną z dodatkowymi obowiązkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Dawson zostaje uwięziona na parkingu w wyniku katastrofy budowlanej. Musi improwizować, żeby nie tylko zadbać o rannych, ale też uspokoić pozostałych towarzyszy niedoli. Tymczasem Casey czuje rosnącą presję z powodu dodatkowych obowiązków. Kidd z coraz większym dystansem podchodzi do Hope, o której krążą niepokojące plotki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także