Cherif 5: Gorączka piątkowej nocy (6)

Cherif 5: Gorączka piątkowej nocy (6)

(Cherif: LA Fievre Du Vendredi Soir)

serial kryminalny Francja 2018   od 7 lat
Występują:Abdelhafid Metalsi, Greg Germain, François Bureloup, Vincent Primault
Reżyseria:Bruno Garcia
W skrócie:Jean-Paul Doucet prosi Kadera o nawiązanie współpracy z Roxane Le Goff. Policjanci prowadzą razem dochodzenie w sprawie śmierci młodego tenisisty. Podejrzewają ojca lub brata sportowca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy kapitana Kadera Cherifa (Abdelhafid Metalsi), syna imigrantów z Afryki Północnej, który wychował się na przedmieściach Lyonu. Funkcjonariusz ma świetny instynkt i poczucie humoru. Śledztwa prowadzi jednak w dość niekonwencjonalny sposób. Jego przeciwieństwem jest zasadnicza kapitan Adeline Briard (Carole Bianic). Kiedy ta dwójka zaczyna współpracować, robi się naprawdę gorąco. Mimo wszystko - wzajemnie się uzupełniając - tworzą idealny policyjny duet.

W tym odcinku

Jean-Paul Doucet prosi Kadera o nawiązanie współpracy z Roxane Le Goff. Policjanci prowadzą razem dochodzenie w sprawie śmierci młodego tenisisty. Podejrzewają ojca zmarłego, z którym miał szorstkie relacje, lub brata sportowca. Tymczasem Eddy musi spotkać się z pracownikiem opieki społecznej, aby przeanalizować swoją sytuację. Matka Kadera wtrąca swoje trzy grosze i pogarsza sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)