Cherif 5: Czego chce Kader (5)

Cherif 5: Czego chce Kader (5)

(Cherif: Ce Que Veut kader...)

serial kryminalny Francja 2018   od 7 lat
Występują:Abdelhafid Metalsi, Greg Germain, François Bureloup, Vincent Primault
Reżyseria:Chris Briant
W skrócie:Nastoletni Eddy ucieka z domu zastępczego i prosi Cherifa o pomoc. Tymczasem Le Goff po przejrzeniu monitoringu odkrywa, że chłopak był na miejscu zabójstwa w hotelu w pobliżu lotniska w Lyonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy kapitana Kadera Cherifa (Abdelhafid Metalsi), syna imigrantów z Afryki Północnej, który wychował się na przedmieściach Lyonu. Funkcjonariusz ma świetny instynkt i poczucie humoru. Śledztwa prowadzi jednak w dość niekonwencjonalny sposób. Jego przeciwieństwem jest zasadnicza kapitan Adeline Briard (Carole Bianic). Kiedy ta dwójka zaczyna współpracować, robi się naprawdę gorąco. Mimo wszystko - wzajemnie się uzupełniając - tworzą idealny policyjny duet.

W tym odcinku

Eddy, nastolatek, którym opiekował się Kader, zwraca się do niego po pomoc. Uciekł ze swojego domu zastępczego. Cherif zgadza się, by zatrzymał się u niego przez kilka dni. Tymczasem kapitan Le Goff prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa w hotelu w pobliżu lotniska w Lyonie. Po przejrzeniu monitoringu okazuje się, że Eddy był na miejscu przestępstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)