Cesar Millan na ratunek: Owczarek u fryzjera (12)

Cesar Millan na ratunek: Owczarek u fryzjera (12)

(Cesar to the Rescue 3: Pit Bulls on Parole)

serial dokumentalny USA 2016   od 12 lat
W skrócie:Cesar Millan odwiedza Lillian i Jerolda. Luna, suczka pitbula należąca do ich córki Michelle, szczeka i rzuca się na wszystkich. Behawiorysta musi przeprowadzić intensywny trening posłuszeństwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 stycznia
jutro
18:55 Zoom TV

Opis

Mieszaniec Truffle wygląda uroczo, ale szczeka i rzuca się na każdego, kto podejdzie zbyt blisko. Poza tym ma słabość d pryszniców. Jego właścicielka Alyssa obawia się, że jeśli suczka ugryzie kogoś, będzie musiała ją uśpić. Cesar pracuje nad nawykami Truffle - uczy ją spacerować i wyznacza granice. Drugim pupilem, którego Cesar musi nauczyć dobrych manier, nazywa się John Henry. Pies ciągle szczeka na kurierów i pracowników firmy swojej właścicielki.

W tym odcinku

Cesar Millan odwiedza Lillian i Jerolda. Luna, suczka pitbula należąca do ich córki Michelle, szczeka i rzuca się na wszystkich. Cesar decyduje się przeprowadzić intensywny trening posłuszeństwa. Po kilku tygodniach suczka wraca do domu. Cesar uczy także Michelle, jak stać się stanowczą opiekunką. Behawiorysta odwiedza także makijażystkę i fryzjerkę Leesę. Belle, jej suczka owczarka szetlandzkiego, szczeka, gdy tylko kobieta sięga po suszarkę. Leesa nie może więc przyjmować w domu klientów. Cesar pokazuje opiekunce kilka sposobów na to, by nauczyć Belle, że szczekanie jest niewłaściwym zachowaniem. Zabiera także suczkę do salonu fryzjerskiego.

Zobacz także