Cesar Millan na ratunek: Areszt domowy (11)

Cesar Millan na ratunek: Areszt domowy (11)

(Cesar to the Rescue 3: House Arrest)

serial dokumentalny USA 2016   od 12 lat
W skrócie:Policjant Ted ma problem z golden retrieverem Captainem, który niszczy dom i ujada tak głośno, że sąsiedzi wzywają policję. Z pomocą przybywa Cesar, który zajmuje się także Roxy, suczką teriera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
jutro
19:00 Zoom TV

Opis

Mieszaniec Truffle wygląda uroczo, ale szczeka i rzuca się na każdego, kto podejdzie zbyt blisko. Poza tym ma słabość d pryszniców. Jego właścicielka Alyssa obawia się, że jeśli suczka ugryzie kogoś, będzie musiała ją uśpić. Cesar pracuje nad nawykami Truffle - uczy ją spacerować i wyznacza granice. Drugim pupilem, którego Cesar musi nauczyć dobrych manier, nazywa się John Henry. Pies ciągle szczeka na kurierów i pracowników firmy swojej właścicielki.

W tym odcinku

Policjant Ted, mimo że przeszedł już na emeryturę, nie może spokojnie odpocząć. Jego spokój burzy golden retriever Captain, który niszczy dom i ujada tak głośno, że sąsiedzi muszą wzywać policję. Cesar, wezwany przez córkę Teda, uczy właścicieli, jak aktywnie spędzać czas z psem. Radzi im też, by wysterylizowali Captaina. Cesar zajmuje się także Roxy, suczką teriera, która nie przestaje szczekać. Jej właściciele, Jose i Fabiola, mają dość tłumaczenia się sąsiadom. Poza tym oczekują narodzin bliźniaków i obawiają się, że Roxy zaszkodzi dzieciom. Cesar uczy Josego stanowczości, a z Fabiolą wybiera się na spacer, zabierając psa i wózek dziecięcy.

Zobacz także