Castle: Vodun (6)

Castle: Vodun (6)

(Castle: Always Buy Retail)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Ruben Santiago-Hudson
Reżyseria:Jamie Babbit
W skrócie:Beckett bada sprawę śmierci imigranta. Zabójstwo wydaje się mieć charakter rytualny. Wiedza Castle'a na temat kultów okazuje się wyjątkowo przydatna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

Detektyw Beckett bada sprawę śmierci imigrantki. Zabójstwo wydaje się mieć charakter rytualny, gdyż w ustach ofiary znaleziono srebrną monetę. Castle uważa, że morderstwa dokonał wyznawca wudu. Wkrótce policja znajduje ciało kolejnej kobiety, która również trzyma w ustach monetę. Zespół dochodzeniowy stara się znaleźć wspólny wątek w obu tych sprawach. Wiedza Castle'a na temat kultów okazuje się wyjątkowo przydatna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)