Castle Rock 2 (10-ost.)

Castle Rock 2 (10-ost.)

(Castle Rock 2: Clean)

serial grozy USA 2019   dla dorosłych
Występują:Lizzy Caplan, Paul Sparks, Barkhad Abdi, Elsie Fisher
Reżyseria:Lisa Brühlmann
W skrócie:Abdi i Nadia schodzą do podziemi, żeby porozkładać ładunki wybuchowe. Liczą, że zniszczenie posągu wybudzi mieszkańców z transu. Annie i Chance próbują uwolnić zahipnotyzowaną Joy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu-antologii bazującego na twórczości Stephena Kinga. Tym razem główne miejsca akcji to Castle Rock oraz Jerusalem's Lot. Seria nawiązuje przede wszystkim do "Miasteczka Salem" oraz "Misery". Tajemnicza kobieta, posługująca się fałszywymi tablicami rejestracyjnymi i dowodem osobistym, żyje w ciągłej podróży. Razem ze swoją córką, Joy (Elsie Fisher), zatrzymują się tylko po to, by mogła zatrudnić się jako pielęgniarka, a po zdobyciu zaufania personelu, ukraść leki, od których jest uzależniona. W kolejnych odcinkach okazuje się, że tak naprawdę nazywa się Annie Wilkes (Lizzy Caplan) i z nie do końca znanych przyczyn ucieka przed policją. Wypadek samochodowy sprawia, że matka i córka muszą zatrzymać się w Castle Rock i poczekać na naprawę pojazdu. W miasteczku tymczasem narasta spór między lokalnym gangsterem Johnem "Acem" Merrillem (Paul Sparks) a Somalijczykiem Abdim Howlwadaagem (Barkhad Abdi), który prowadzi budowę centrum handlowego zagrażającego interesom Ace'a. Lokalizacja nowego kompleksu budynków wywołuje wiele kontrowersji - po okolicy krążą plotki o dawnych procesach czarownic i o tym, że ta ziemia jest przeklęta.

W tym odcinku

Abdi i Nadia schodzą do podziemi, by porozkładać ładunki wybuchowe. Liczą, że zniszczenie posągu wybudzi mieszkańców z transu. Annie i Chance próbują uwolnić zahipnotyzowaną Joy. Augustine wypytuje Etienne znajdującego się w ciele Merrilla. Ma nadzieję uzyskać upragnione odpowiedzi i znaleźć Anioła. Jego poplecznicy przygotowują Joy do rytuału.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)