Castle 3: Nokaut (24)

Castle 3: Nokaut (24)

(Castle: Knockout)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Jon Huertas, Seamus Dever
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:Płatny zabójca, posiadający informacje na temat morderstwa matki Beckett, ucieka z sądu podczas rozprawy. W ślad za nim wysłany zostaje pościg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pisarz Richard Castle (Nathan Fillion) kontynuuje swoją współpracę z detektyw nowojorskiej policji Kate Beckett (Stana Katic). Niespodziewanie ich wzajemne stosunki komplikują się. Castle próbuje je naprawić, jednocześnie pracując nad nowym bestsellerem. Beckett i Castle muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, aby wraz z detektywami Javierem Esposito (Jon Huertas) i Kevinem Ryanem (Seamus Dever) ścigać groźnych nowojorskich zabójców.

W tym odcinku

Hal Lockwood, który zabił matkę detektyw Beckett, zostaje przeniesiony do innej części więzienia. Co miesiąc Kate zjawia się się w jego celi, w nadziei, że przestępca ujawni szczegóły dotyczące śmierci jej matki. W czasie rozprawy Lockwood ucieka. Śledczy uświadamiają sobie, że kolejną ofiarą szaleńca będzie córka jego pierwszej ofiary. Ojciec Kate prosi Richarda, by namówił swoją partnerkę do odstąpienia od tej sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także