Carter (8)

Carter (8)

(Carter: Voice-over)

serial kryminalno-komediowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jerry O'Connell, Sydney Tamiia Poitier, Kristian Bruun, John Bourgeois
Reżyseria:Rich Newey
W skrócie:Mieszkańcy Bishop skarżą się na komentarze dwóch prezenterów. Podczas jednej z audycji dziennikarze sugerują, że Sam i Harleya łączy zażyła relacja. Wkrótce na antenie ginie jeden z radiowców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 31 maja
za 8 dni
12:05 AXN White
wtorek, 4 czerwca
za 12 dni
18:10 AXN White
środa, 5 czerwca
za 13 dni
9:00 AXN White
środa, 5 czerwca
za 13 dni
12:50 AXN White

Opis

Gwiazdor filmów kryminalnych, Harley Carter (Jerry O´Connell), po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym postanawia wrócić w rodzinne strony. W Bishop, skąd pochodzi, wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Wkrótce nawiązuje owocną współpracę z przyjaciółmi z dzieciństwa - policjantką Sam Shaw (Sydney Tamiia Poitier) i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh (Kristian Bruun). Carter stara się także rozwikłać tajemnicę sprzed 25 lat, jak doszło do zaginięcia jego matki. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch skrajnie różnych światów - pełnego blichtru Hollywood i sennego Bishop.

W tym odcinku

Mieszkańcy Bishop skarżą się na niewybredne komentarze dwóch prezenterów radiowych. Podczas jednej z audycji dziennikarze sugerują, że Sam i Harleya łączy zażyła relacja. Wkrótce ginie na antenie słynący z kąśliwych analiz radiowiec. W tej sytuacji Sam i Harley są zmuszeni przesłuchać wszystkie ofiary jego bulwersujących dowcipów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także