Carter (5)

Carter (5)

(Carter: Pig, Man, Lion)

serial kryminalno-komediowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jerry O'Connell, Sydney Tamiia Poitier, Kristian Bruun, John Bourgeois
Reżyseria:James Dunnison
W skrócie:Mieszkańcy są poruszeni, gdy lokalna trupa teatralna wystawia nową sztukę. Przedstawienie jest właściwie realizacją ambicji egoistycznego dtwórcy głównej roli, który sprawuje kontrolę nad wszystkim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gwiazdor filmów kryminalnych, Harley Carter (Jerry O´Connell), po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym postanawia wrócić w rodzinne strony. W Bishop, skąd pochodzi, wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Wkrótce nawiązuje owocną współpracę z przyjaciółmi z dzieciństwa - policjantką Sam Shaw (Sydney Tamiia Poitier) i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh (Kristian Bruun). Carter stara się także rozwikłać tajemnicę sprzed 25 lat, jak doszło do zaginięcia jego matki. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch skrajnie różnych światów - pełnego blichtru Hollywood i sennego Bishop.

W tym odcinku

Mieszkańcy są poruszeni, gdy lokalna trupa teatralna wystawia nową sztukę. Przedstawienie jest właściwie realizacją ambicji egoistycznego aktora, który jako scenarzysta, reżyser i odtwórca głównej roli sprawuje kontrolę nad wszystkim. Mężczyzna, korzystając z technik manipulacji, wciąga Harleya do obsady sztuki. Wkrótce jedna z aktorek popada w niezdrową fascynację na punkcje Cartera. Detektyw podejmuje więc grę pozorów, by szalona adoratorka nie zrobiła sobie lub komuś innemu krzywdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także