Carter (3)

Carter (3)

(Carter: The Farmhand Who Bought The Farm)

serial kryminalno-komediowy USA 2018   od 16 lat
Występują:Jerry O'Connell, Sydney Tamiia Poitier, Kristian Bruun, John Bourgeois
Reżyseria:Scott Smith
W skrócie:Harley obejmuje stanowisko doradcy detektywa w miejscowej policji. Musi odnaleźć zabójcę pracownika farmy. Choć dowody wskazują na wypadek, śledczy jest przekonany, że doszło do zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gwiazdor filmów kryminalnych, Harley Carter (Jerry O´Connell), po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym postanawia wrócić w rodzinne strony. W Bishop, skąd pochodzi, wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Wkrótce nawiązuje owocną współpracę z przyjaciółmi z dzieciństwa - policjantką Sam Shaw (Sydney Tamiia Poitier) i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh (Kristian Bruun). Carter stara się także rozwikłać tajemnicę sprzed 25 lat, jak doszło do zaginięcia jego matki. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch skrajnie różnych światów - pełnego blichtru Hollywood i sennego Bishop.

W tym odcinku

Harley obejmuje stanowisko doradcy detektywa w miejscowej policji. Wkrótce pracuje nad swoją pierwszą oficjalną sprawą. Musi odnaleźć zabójcę pracownika farmy. Choć dowody wskazują na nieszczęśliwy wypadek, śledczy jest przekonany, że doszło tu do makabrycznego zabójstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także