Carter (1)

(Carter: Koji the Killer)

serial kryminalno-komediowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Jerry O'Connell, Sydney Tamiia Poitier, Kristian Bruun, John Bourgeois
Reżyseria:Scott Smith
W skrócie:Harley Carter, gwiazdor telewizyjny, wraca do rodzinnego Bishop po skandalu w Los Angeles. W pozornie sennym miasteczku dochodzi do zabójstwa. Carter postanawia zgłębić tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 października
za 10 dni
15:10 AXN White (z napisami)

Opis

Gwiazdor filmów kryminalnych, Harley Carter (Jerry O´Connell), po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym postanawia wrócić w rodzinne strony. W Bishop, skąd pochodzi, wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Wkrótce nawiązuje owocną współpracę z przyjaciółmi z dzieciństwa - policjantką Sam Shaw (Sydney Tamiia Poitier) i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave'em Leigh (Kristian Bruun). Carter stara się także rozwikłać tajemnicę sprzed 25 lat, jak doszło do zaginięcia jego matki. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch skrajnie różnych światów - pełnego blichtru Hollywood i sennego Bishop.

W tym odcinku

Harley Carter, gwiazdor telewizyjny, wraca do rodzinnego Bishop po skandalu w Los Angeles. Tymczasem w pozornie sennym miasteczku dochodzi do tajemniczego zabójstwa. Podejrzenia padają na leciwego dozorcę. Carter postanawia zgłębić tę sprawę. Wkrótce odkrywa, że praca detektywa sprawia mu wielką przyjemność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także