CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (92)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (92)

(CSI: NY 4: Hostage)

serial kryminalny Kanada/USA 2008   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Rob Bailey
W skrócie:Młody mężczyzna napada z bronią w ręku na jeden z nowojorskich banków. W sejfie zamiast pieniędzy znajduje martwego dyrektora placówki. Przestępca wpada w panikę i bierze zakładników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Młody mężczyzna (Elias Koteas) napada z bronią w ręku na jeden z nowojorskich banków. Po przedostaniu się do sejfu, zamiast pieniędzy znajduje martwego dyrektora placówki. Okazuje się, że ofiarą jest Walter Pelham, który zginął od strzału w głowę. Żaden ze świadków napadu nie słyszał jednak, aby to napastnik strzelał. Przestępca wpada w panikę i bierze zakładników. Żąda samochodu i przybycia śledczego z CSI. Upiera się, że jest niewinny i nie zamierza ponosić odpowiedzialności za morderstwo. Mac zgłasza się do tej misji w zamian za uwolnienie jednej z przetrzymywanych osób. Don Flack i Stella usiłują powstrzymać Jacksona, szefa oddziału SWAT przed wejściem do akcji jego ludzi, co mogłoby się skończyć tragicznie dla Taylora. Sid i Sheldon przeprowadzają wirtualną autopsję ciała Pelhama i odkrywają interesujący trop. Tymczasem przestępca jest coraz bardziej zdesperowany...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także