CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (84)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (84)

(CSI: NY 4: All in the Family)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Gary Sinise
Reżyseria:Marshall Adams, Rob Bailey
W skrócie:Mac Taylor i jego ekipa prowadzą dwie sprawy. W pierwszej badają śmierć studentki, która zginęła od strzału oddanego z pobliskiego domu. W drugiej szukają sprawcy morderstwa sędziego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Mac Taylor i jego ekipa prowadzą dwie sprawy. W pierwszej badają śmierć studentki, która zginęła od strzału oddanego z pobliskiego domu. W drugiej szukają winnego morderstwa pewnego sędziego. Detektywi analizują dowody i ustalają, że obie sprawy są ze sobą powiązane. Lindsay jest przygaszona i martwi się o Danny'ego. Nie przyszedł do pracy i od czasu tragicznej śmierci Rubena Sandovala nie odbiera telefonów. Flack postanawia go odwiedzić i odkrywa, że Danny zniknął zabierając ze sobą służbową broń...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także