CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (82)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (82)

(CSI: NY 4: Child's Play)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Lindsay, Stella i Flack prowadzą śledztwo w sprawie śmierci biznesmena. Tymczasem Danny wybiera się z Rubenem, 10-letnim chłopcem z sąsiedztwa, na przejażdżkę rowerową. Dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

W nocnym klubie od wybuchu cygara ginie znany biznesmen Essex Palmer. Jego śmierć ma związek z inną tragedią, która wydarzyła się przed laty. Podczas gdy Lindsay, Stella i Flack prowadzą śledztwo w tej sprawie, Danny wybiera się z Rubenem, dziesięcioletnim chłopcem z sąsiedztwa na przejażdżkę rowerową ulicami Nowego Jorku. Gdy dziecko przejeżdża obok sklepu, w środku ma miejsce napad rabunkowy. Uzbrojony mężczyzna strzela do sprzedawcy i ucieka w kierunku metra. W zamieszaniu Ruben zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa szok...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także