CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: U drzwi śmierci (18)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: U drzwi śmierci (18)

(CSI: NY: Near Death)

serial kryminalny USA 2012   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:Mac angażuje się w śledztwo w sprawie serii napadów na banki. Okazuje się, że złodziejską szajkę tworzą starsi mężczyźni, którym emerytura nie wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) zajmuje się badaniem okoliczności zbrodni, do których dochodzi na terenie nowojorskiej metropolii. W kolejnych śledztwach pomaga mu zespół policjantów i specjalistów w dziedzinie kryminalistyki. Są wśród nich detektywi Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i Don Flack (Eddie Cahill), a także Jo Danville (Sela Ward), Adam Ross (A.J. Buckley) oraz doktorzy Sid Hammerback (Robert Joy) i Sheldon Hawkes (Hill Harper). W ósmej serii Mac wciąż zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Widzowie poznają także różne wydarzenia z życia Jo i perypetie uczuciowe Danny'ego.

W tym odcinku

Mac angażuje się w śledztwo w sprawie serii napadów na banki. Okazuje się, że złodziejską szajkę tworzą starsi mężczyźni, których emerytura nie wystarcza na podstawowe potrzeby. Następnie Taylor uczestniczy w strzelaninie i zostaje ciężko ranny. Nieprzytomnemu detektywowi ukazują się osoby z jego przeszłości i teraźniejszości. Gdy Mac walczy o życie w szpitalu, jego koledzy usiłują odnaleźć sprawcę, który do niego strzelał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także