CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: Rozpakowany (17)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8: Rozpakowany (17)

(CSI: NY: Unwrapped)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap
Reżyseria:Deran Sarafian
W skrócie:Kelvin Moore zostaje zamordowany w domu na Brooklynie, w którym dorastał. Przyszedł tu z żoną Elaine na urodzinowe przyjęcie swojej szwagierki. Uwagę policjantów zwraca Elaine, żona ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) zajmuje się badaniem okoliczności zbrodni, do których dochodzi na terenie nowojorskiej metropolii. W kolejnych śledztwach pomaga mu zespół policjantów i specjalistów w dziedzinie kryminalistyki. Są wśród nich detektywi Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i Don Flack (Eddie Cahill), a także Jo Danville (Sela Ward), Adam Ross (A.J. Buckley) oraz doktorzy Sid Hammerback (Robert Joy) i Sheldon Hawkes (Hill Harper). W ósmej serii Mac wciąż zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Widzowie poznają także różne wydarzenia z życia Jo i perypetie uczuciowe Danny'ego.

W tym odcinku

Kelvin Moore zostaje zamordowany na terenie jednego z domów na Brooklynie, w którym dorastał. Przyszedł tu wraz z żoną Elaine na urodzinowe przyjęcie swojej szwagierki Alicii. Funkcjonariusze z ekipy Lindsay przesłuchują okolicznych mieszkańców. Dochodzenie ujawnia, że Moore miał trudne dzieciństwo i młodość, ale udało mu się osiągnąć sukces. Mimo to nigdy nie zapomniał, skąd pochodzi. Uwagę agentów zwraca Elaine. Detektywi odkrywają, że wdowa po Kelvinie miała romans z mężczyzną, prowadzącym podejrzane interesy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także