CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (72)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (72)

(CSI: NY 4: Can You Hear Me Now?)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper
Reżyseria:David Von Ancken
W skrócie:Mac Taylor otrzymuje wiadomość o morderstwie przy Statui Wolności. Na miejscu śledczy znajdują zwłoki strażniczki i młodego mężczyzny. Mac zaczyna odbierać tajemnicze telefony w środku nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach nowojorskich detektywów. Posługują się oni najnowszymi technologiami, żeby rozwiązać najbardziej zagadkowe przestępstwa, korzystając z dowodów znalezionych na miejscach zbrodni. W czwartej serii zobaczymy, jak detektyw Mac Taylor poradzi sobie z prześladującym go natrętem, który ma dziwną manię związaną z liczbą 333.

W tym odcinku

Mac Taylor, szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, powraca po dłuższej przerwie z Londynu, gdzie miał nadzieję ułożyć sobie życie prywatne. Otrzymuje wiadomość o morderstwie przy Statui Wolności. Na miejscu śledczy znajdują zwłoki strażniczki i zabalsamowane ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ktoś, kto szuka rozgłosu i że zamorduje kolejne dwie osoby. Tymczasem Mac zaczyna odbierać tajemnicze telefony w środku nocy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także