CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (71)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (71)

7.2/10

(C.S.I.: NY 3: Snow Day)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Melina Kanakaredes
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Flack z oddziałem specjalnym przechwytują dużą ilość kokainy. W odpowiedzi przestępcy atakują budynek CSI. Policjanci muszą rozwiązać sprawę zakładników i pomóc uwięzionym Stelli i Makowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii poznamy szczegóły z życia prywatnego głównych bohaterów serialu. Już na początku obserwujemy Maca w romantycznym związku z dr Peyton Driscoll (Claire Forlani). Mac nawiązuje także kontakt z synem swojej zmarłej żony. Niestety, kiedy próbuje się z nim zaprzyjaźnić, doznaje zawodu. Chłopak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Lindsay Monroe i Danny Messer zaczynają się do siebie zbliżać. Wspomnienia z przeszłości nie pozwalają jednak Lindsay na odwzajemnienie uczuć mężczyzny. Hawkes przeżywa trudny okres. Musi żyć ze świadomością i konsekwencjami decyzji, jaką podjął przed laty. Oskarżył wówczas brata psychopaty o morderstwo i wsadził go do więzienia. Psychopata Shane Casey (Edward Furlong) wraca. Stella próbuje pozbierać się po doświadczeniach ze swoim byłym chłopakiem, Frankiem Malą, czego omal nie przypłaciła życiem.

W tym odcinku

Flack wraz z oddziałem specjalnym przechwytuje dużą ilość kokainy. W odpowiedzi przestępcy z narkotykowego gangu atakują budynek CSI. Policjanci muszą rozwiązać sytuację zakładników i pomóc Stelli i Macowi uwięzionym wewnątrz. Okazuje się, że dramatyczna jest również sytuacja zakładników w innej części Nowego Jorku. Na Brooklynie Danny dołącza do ekipy śledczej i wpada w zasadzkę...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także