CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (63)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (63)

7.2/10

(C.S.I.: NY 3: Heart of Glass)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Melina Kanakaredes
Reżyseria:David Jackson
W skrócie:Nowojorscy kryminolodzy badają sprawę morderstwa Diane Langston, której ciało zostało znalezione w wannie. Mac Taylor domyśla się, że za klucz do jej mieszkania posłużyła karta kredytowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii poznamy szczegóły z życia prywatnego głównych bohaterów serialu. Już na początku obserwujemy Maca w romantycznym związku z dr Peyton Driscoll (Claire Forlani). Mac nawiązuje także kontakt z synem swojej zmarłej żony. Niestety, kiedy próbuje się z nim zaprzyjaźnić, doznaje zawodu. Chłopak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Lindsay Monroe i Danny Messer zaczynają się do siebie zbliżać. Wspomnienia z przeszłości nie pozwalają jednak Lindsay na odwzajemnienie uczuć mężczyzny. Hawkes przeżywa trudny okres. Musi żyć ze świadomością i konsekwencjami decyzji, jaką podjął przed laty. Oskarżył wówczas brata psychopaty o morderstwo i wsadził go do więzienia. Psychopata Shane Casey (Edward Furlong) wraca. Stella próbuje pozbierać się po doświadczeniach ze swoim byłym chłopakiem, Frankiem Malą, czego omal nie przypłaciła życiem.

W tym odcinku

Nowojorscy kryminolodzy badają sprawę morderstwa Diane Langston, której ciało zostało znalezione w wannie w luksusowym apartamencie. Mac Taylor domyśla się, że drzwi otworzono kartą kredytową. Tymczasem Stella prowadzi śledztwo w sprawie śmierci potentata muzycznego. Mężczyzna padając na wielką szklaną ścianę, rozbił akwarium. Jego siostra była obecna na miejscu tragedii, ale jej zeznania budzą poważne wątpliwości... Zbierając dowody, Stella przypadkowo rani się w rękę. Autopsja ciała ofiary wykazuje, że był zarażony wirusem HIV.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także