CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Śmiertelny rozrachunek (4)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Śmiertelny rozrachunek (4)

(CSI: NY: Dead Reckoning)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Scott White
W skrócie:Deborah Carter utrzymuje, że zamordowała swojego męża. Ślady na narzędziu potwierdzają jej słowa, ale Mac Taylor ma poważne wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 26 września
za 4 dni
19:05 FOX
piątek, 27 września
za 5 dni
8:55 FOX
niedziela, 29 września
za 7 dni
12:15 FOX

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Do biura CSI zgłasza się Deborah Carter, która utrzymuje, że zamordowała swojego męża, bo ją zdradzał. Ślady na narzędziu zbrodni potwierdzają jej słowa, ale Mac Taylor i jego ekipa mają wątpliwości. Podejrzewają, że kobieta chroni kogoś, kto był tamtej nocy razem z nią. Wkrótce ich przypuszczenia się potwierdzają. Na miejscu zbrodni zostaje znalezione DNA innej kobiety. Haylen Becall ustala, że identyczne ślady zabezpieczono w sprawach 21 podobnych zabójstw w innych miastach. Stella bada więc mikrowłókna z ciała zamordowanego, by ustalić, gdzie przebywał on na krótko przed śmiercią. Dokonuje kolejnego szokującego odkrycia...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także