CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Mnie się to również przydarzyło (6)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Mnie się to również przydarzyło (6)

(CSI: NY: It Happened to Me)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:Na jednej z ulic Manhattanu znaleziono zwłoki prezesa firmy komputerowej. Wokół ofiary nie ma żadnych śladów wypadku czy walki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 27 września
za 5 dni
19:10 FOX
niedziela, 29 września
za 7 dni
3:05 FOX
niedziela, 29 września
za 7 dni
14:10 FOX
poniedziałek, 30 września
za 8 dni
8:55 FOX

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Na jednej z ulic Manhattanu znaleziono zwłoki Martina Stafforda, prezesa firmy komputerowej. Wokół ofiary znaleziono dużo krwi, ale nie ma żadnych śladów świadczących o wypadku czy też walce. Mac Taylor i jego ekipa badają sprawę. W trakcie śledztwa doktor Hawkes przyznaje, że dzień wcześniej został wezwany przez Stafforda, który źle się poczuł w Central Parku. Gdy Sheldon przyjechał na miejsce, okazało się, że biznesmen był w towarzystwie młodej kobiety. Odebrał wrażenie jakby oboje byli pod wpływem alkoholu, więc zbagatelizował sprawę. Teraz ma wyrzuty sumienia, że gdyby zareagował w porę, mężczyzna by żył. Tymczasem detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety, która była ze Staffordem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także