CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Kukułcze gniazdo (8)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Kukułcze gniazdo (8)

(CSI: NY: Cuckoo's Nest)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Jeffrey G. Hunt
W skrócie:Na przyjęcie odbywające się na jachcie wdziera się mężczyzna z bronią. Twierdzi, że został niesłusznie zwolniony i zabija jednego z szefów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 września
za 8 dni
19:10 FOX
wtorek, 1 października
za 9 dni
3:10 FOX
wtorek, 1 października
za 9 dni
8:55 FOX

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Na przyjęcie odbywające się na jachcie wdziera się mężczyzna z bronią. Twierdzi, że został niesłusznie zwolniony z pracy i zabija jednego ze swoich byłych szefów. Drugi pracodawca uchodzi życiem, bowiem na zamachowca spada ciało z mostu pod którym statek przepływa. Wygląda na to, że ktoś skoczył, by popełnić samobójstwo. Sprawę bada porucznik Mac Taylor i ekipa CSI. Wkrótce okazuje się, że domniemany samobójca zanim skoczył, został śmiertelnie postrzelony. Ślady znalezione na dnie rzeki wskazują, że sprawcą zbrodni mógł być seryjny morderca, zwany "Zabójcą z kompasem". Detektywi robią wszystko, by go namierzyć, zanim pozbawi on życia kolejne osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także