CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Gaz do dechy (7)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Gaz do dechy (7)

(CSI: NY: Hammer Down)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Scott Lautanen
W skrócie:Ekipa CSI prowadzi śledztwo w sprawie wypadku na autostradzie. Wkrótce wychodzi na jaw, że w ciężarówce ukryte są zwłoki młodej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 27 września
za 5 dni
20:10 FOX
niedziela, 29 września
za 7 dni
15:05 FOX
poniedziałek, 30 września
za 8 dni
9:50 FOX

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Ekipa CSI prowadzi śledztwo w sprawie wypadku samochodowego na autostradzie. Kierowca ciężarówki, który brał udział w kolizji, zbiegł z miejsca zdarzenia. W opuszczonym samochodzie funkcjonariusze znajdują zwłoki dziewczyny, pozbawione wątroby. Wychodzi na jaw, że w aucie przetrzymywana była też inna kobieta, Madeline Briggs. Lindsay i Danny odkrywają schowek, w którym zamknęli ją sprawcy. Świadek zdarzenia potwierdza, że kierowca uciekł wraz z zakładniczką. Wkrótce okazuje się, że w samochodzie były przetrzymywane jeszcze inne dziewczyny, które w ostatnim czasie zaginęły na terenie Stanów. Śledczy trafiają na ślad gangu "Zetas" handlarzy żywym towarem, w tym także ludzkimi organami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także