CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Epilog (1)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Epilog (1)

(CSI: NY: Epilogue)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:David Von Ancken
W skrócie:Od czasu strzelaniny w barze Danny porusza się na wózku. Kobieta, która chce mu przekazać informacje o zamachu, zostaje zastrzelona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Od czasu strzelaniny w barze dla policjantów Danny, który został poważnie ranny, porusza się na wózku inwalidzkim. Pewnego dnia kontaktuje się z nim młoda kobieta, która chce mu przekazać cenne informacje na temat zamachu, by ratować brata. Gdy dziewczyna zjawia się na miejscu spotkania, w będącym jeszcze w budowie biurowcu, zostaje zastrzelona przez nieznanego sprawcę. Towarzyszący Danny'emu Mac rusza w pościg za napastnikiem, ale ten znika w ciemnościach. Podczas autopsji detektywi starają się ustalić tożsamość ofiary. Do służby powraca Flack, by pomóc ekipie. W biurze zjawiają się także Stella i Adam. Tymczasem zostaje ostrzelana kolejna restauracja, a na Times Square pojawia się napis: "Zapłaćcie nam, to przestaniemy strzelać". Wychodzi też na jaw, że Adam przeoczył ważny ślad na miejscu zbrodni w biurowcu. Odkrywa go Haylen Becall, która marzy o pracy w nowojorskim laboratorium kryminalistycznym. Detektywi muszą jak najszybciej schwytać sprawców zbrodni i zapobiec kolejnym tragediom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)