CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: 40°47'N/73°58'W (3)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: 40°47'N/73°58'W (3)

(CSI: NY: Lat 40° 47' N/Long 73° 58' W)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Na wyspie Ellis zostaje znalezione ciało mężczyzny, a przy nim kartka z notatką. Autopsja potwierdza, że nie było to samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 września
za 3 dni
20:10 FOX
czwartek, 26 września
za 4 dni
9:50 FOX
niedziela, 29 września
za 7 dni
11:20 FOX

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Na wyspie Ellis zostaje znalezione ciało mężczyzny, a przy nim kartka z informacją od zmarłego. Z jej treści wynika, że żałuje on skuszenia się na łatwy zarobek. Autopsja potwierdza, że ofiara została powieszona poprzedniej nocy. Nie było to samobójstwo, jak chciał zasugerować morderca. Ekipę CSI zastanawia również, dlaczego sprawca odebrał telefon od żony ofiary. Wkrótce znaleziony zostaje kolejny dowód w sprawie - zepsuty kompas. Tymczasem Danny ma dość wózka inwalidzkiego i zaczyna intensywnie ćwiczyć. Jest zaniepokojony, że młodsza koleżanka Haylen Becall ponownie stara się o posadę w nowojorskim biurze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także