CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (146)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (146)

(CSI: NY: Do Not Pass Go)

serial kryminalny USA 2010   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:David Jackson
W skrócie:Niezidentyfikowane zwłoki w stanie rozkładu odkryto w porzuconym samochodzie na dachu jednego z budynków. Śledztwo Mac Taylora prowadzi do pewnej pary, która poszukuje zaginionego syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Detektyw Mac Taylor i jego współpracownicy poszukują sprawcy makabrycznej zbrodni. Niezidentyfikowane zwłoki, znajdujące się w stanie zaawansowanego rozkładu, odkryto w porzuconym samochodzie na dachu jednego z budynków w rejonie Wall Street. Dochodzenie prowadzi śledczych do małżeństwa Elizabeth i Charlesa Harrisów, które poszukuje swojego zaginionego syna, Jeremy'ego. Okazuje się, że są oni wykorzystywani przez tajemniczego mordercę do zacierania śladów i niszczenia dowodów. Przestępca zwodzi zdesperowanych rodziców obietnicą, że w zamian za współpracę uwolni ich syna. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy Elizabeth znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także