CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (144)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (144)

(CSI: NY: Sangre por Sangra)

serial kryminalny USA 2010   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Przed jednym z nowojorskich hoteli znaleziono zwłoki Pantra Torresa, przywódcy portorykańskiego gangu El Puno. Mac i Don muszą szybko znaleźć zabójcę. W mieście może wybuchnąć wojna gangów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Przed jednym z nowojorskich hoteli znaleziono zwłoki Pantra Torresa, przywódcy potężnego portorykańskiego gangu El Puno. Mac i Don muszą jak najszybciej znaleźć zabójcę, inaczej w mieście może wybuchnąć krwawa wojna gangów. Jo analizuje potencjalnych następców Torresa. Jednym z nich jest brat ofiary, Luther Devarro (Edward James Olmos), do którego aresztowania Mac przyczynił się przed laty. Taylor idzie na spotkanie z nim, mając nadzieję, że uzyska od niego informacje pomocne w znalezieniu zabójcy Torresa. Tymczasem ślady znalezione na miejscu zbrodni wskazują, że w sprawę może być zamieszana Hazel Ortega, członkini konkurencyjnej organizacji przestępczej. Gdy detektyw Flack zabiera ją na przesłuchanie, oboje zostają zaatakowani. Dziewczyna jest ranna. Tymczasem w eksplozji bomby ginie kolejny pretendent do kierowania gangiem El Puno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także