CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (143)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (143)

(CSI: NY: Damned If You Do)

serial kryminalny USA 2010   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill
Reżyseria:Christine Moore
W skrócie:Billy Travers jest oskarżony o zamordowanie ojca i usiłowanie zabójstwa matki. Uparcie zaprzecza. Nagle do zbrodni przyznaje się Foster, który uciekł z więzienia. Śledztwo się komplikuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Billy Travers zostaje oskarżony o morderstwo ojca i usiłowanie zabójstwa matki. Chłopak jest w szoku. Uparcie twierdzi, że tego nie zrobił. Zapewnia detektywów, że od ponad miesiąca nie odwiedzał rodziców. Na jego niekorzyść przemawia jednak fakt, że nie ma alibi. Tymczasem do popełnienia tej zbrodni przyznaje się Marvin Foster, odsiadujący dożywocie w jednym z nowojorskich więzień. Kilka dni temu uciekł on z zakładu karnego, ale poprzedniej nocy został aresztowany za popełnienie przestępstwa niedaleko domu Traversów. Nic nie wskazuje na to, że to on zabił. Mac próbuje ustalić, dlaczego więc przyznał się do czegoś, czego prawdopodobnie nie zrobił. Śledztwo zaczyna się jeszcze bardziej komplikować, gdy Sheldon i Lindsay nie znajdują śladów obecności Billy'ego na miejscu zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także