×

CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Rio (1)

(CSI: Miami 5: Rio)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Horatio i Delko przybywają do Rio de Janeiro. Chcą schwytać Antonio Riaza, zleceniodawcę morderstwa Marisol. Horatio stale myśli o zamordowanej żonie, a policjanci nie jest chętni do pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Caine i Delko przyjeżdżają do Rio de Janeiro. Chcą schwytać Antonia Riaza, bossa gangu Mala Noche i zleceniodawcę morderstwa Marisol. Horatio nie może przestać myśleć o zamordowanej żonie, jednak brazylijscy funkcjonariusze nie są zbyt chętni, by pomóc w dochodzeniu. Na miejscu detektyw dowiaduje się, że Raymond ponownie zaginął gdzieś w lesie deszczowym. Jego 14-letni już syn, Ray Jr., współpracuje z policją, aby odnaleźć ojca. W tym czasie biurem CSI kieruje Calleigh. Przydziela Natalię, której nikt nie ufa, odkąd wiadomo, że była wtyczką FBI, do śledztwa w sprawie morderstwa młodej kobiety napadniętej we własnym domu. Głównym podejrzanym jest mąż ofiary. Oskarża go jej nastoletni syn z poprzedniego związku. W rozwikłaniu tej zagadki pomaga Alexx.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)