CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (3)

CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (3)

(CSI Miami 2: Hard Time)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Deran Sarafian
W skrócie:Kobieta zostaje zwabiona do pustego apartamentu i brutalnie pobita. Horatio kieruje poszukiwaniami jej napastnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 8 kwietnia
za 3 dni
17:05 AXN Spin
czwartek, 9 kwietnia
za 4 dni
7:15 AXN Spin
czwartek, 9 kwietnia
za 4 dni
13:45 AXN Spin

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Kobieta zostaje zwabiona do opuszczonego apartamentu i brutalnie pobita. Zmasakrowaną ofiarę znajduje Alexx. Kobieta jest w bardzo złym stanie. Horatio rozpoczyna dochodzenie. Podejrzewa, że napaść mogła mieć podtekst seksualny. Okazuje się, że kobieta w przeszłości została zgwałcona, jednak tym razem tak się nie zdarzyło. Mężczyzna odpowiedzialny za tamten atak przebywa w więzieniu. Horatio ma jednak co do niego podejrzenia. Śledczy z CSI Miami szukają tropu, który powiąże tego przestępcę z miejscem ostatniej zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także