CSI: Cyber (3)

CSI: Cyber (3)

6.4/10

(CSI: Cyber: Killer En Route)

serial kryminalny USA 2015   od 12 lat
Występują:Patricia Arquette, Peter MacNicol, Charley Koontz, James Van Der Beek
Reżyseria:Richard J. Lewis
W skrócie:Zespół ściga seryjnego zabójcę, który włamał się na stronę korporacji taksówkarskiej, żeby znaleźć i zamordować jej klientów. Daniel musi się zmierzyć z tragicznym wydarzeniem ze swojej przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 2 czerwca
za 11 dni
15:00 AXN
niedziela, 3 czerwca
za 12 dni
16:50 AXN
niedziela, 3 czerwca
za 12 dni
20:05 AXN Spin

Opis

Główną bohaterką serialu jest charyzmatyczna Avery Ryan (Patricia Arquette), psycholog prowadząca prywatną praktykę w Nowym Jorku. Pewnego dnia, w wyniku ataku hakerskiego, dane jej pacjentów zostają wykradzione, a jeden z nich niedługo potem ginie. Doktor traci zaufanie klientów i jest zmuszona zamknąć gabinet. Aby dopaść sprawcę, który zniszczył jej karierę, Avery zatrudnia się w ośrodku FBI w Quantico, gdzie zostaje szefem zespołu do walki z cyberprzestępczością. Należą do niego: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol).

W tym odcinku

W nocy z biurowca w centrum Bostonu wychodzi mężczyzna i wsiada do samochodu. Jest przekonany, że to zamówiona przez niego taksówka. Gdy uświadamia sobie, że to porwanie, jest już za późno. Po kilku godzinach jego zmasakrowane zwłoki zostają znalezione w ciemnym zaułku. Prokurator generalny osobiście prosi FBI o zajęcie się sprawą, ponieważ ofiarą jest konsultant rządowy. Miał on dostęp do tajnych danych, a w dodatku chorobliwie dbał o własne bezpieczeństwo. Niebawem okazuje się, że dane z jego telefonu zostały zdalnie skasowane. Avery Ryan zdaje sobie sprawę, że poszukuje hakera psychopaty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także