CSI: Cyber (21)

(CSI: Cyber 2)

serial kryminalny USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
Reżyseria:Janice Cooke
W skrócie:Zespół zajmuje się sprawą morderstwa agenta Interpolu, którego dokonał cyberprzestępca o pseudonimie Python. Russell bada numery seryjne pocisków wystrzelonych z jego broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Zespół zajmuje się sprawą morderstwa agenta Interpolu. Zbrodni dokonał najbardziej poszukiwany przez FBI cyberprzestępca, Python. Do Ryan dołącza śledczy, z którym już kiedyś pracowała. Dla niej samej jest to pierwsza sprawa w roli wicedyrektorki. Russell bada numery seryjne pocisków, które zostały wystrzelone z broni Pythona w przeszłości. Analizując psychikę mordercy i zostawione przez niego elektroniczne ślady, ekipie udaje się w końcu ustalić jego tożsamość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)