CSI: Cyber (20)

(CSI: Cyber 2: Gone in 6 Seconds)

serial kryminalny USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
W skrócie:Ryan i Russell prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego wypadku drogowego z udziałem zdalnie sterowanego samochodu. Ryan jedzie ze swoją ekipą do Los Angeles. Avery zostaje zastępcą Silvera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Ryan i Russell prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego wypadku drogowego. Okazuje się, że brał w nim udział zdalnie sterowany samochód. Russell odkrywa, że z jego długopisów zniknęły sprężynki, a Ryan jedzie ze swoją ekipą do Los Angeles. Avery zostaje zastępcą Silvera, który pozwala jej jednak nadal pracować w terenie. Krumitz kończy pracę nad robotem.

Występują (pokaż wszystkich)