COOL turyści (5/8)

COOL turyści (5/8)

program rozrywkowy Polska 2018   b.o.
W skrócie:Dubrownik, nazywany także perłą Adriatyku, jest najpiękniejszym miastem Chorwacji. Znany jest z lazurowego morza, bajecznych plaż, wyśmienitego wina oraz wspaniałych i gościnnych ludzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Raper Vienio wraz z kucharzem Filipem Głodkiem wybiorą się w nietypową wyprawę po europejskich miastach. Nie będą podążać utartymi szlakami turystycznymi, a razem z lokalnymi mieszkańcami, wydepczą swoje własne ścieżki. Nie zabraknie porad i praktycznych wskazówek dotyczących jedzenia, transportu, zakupów i sposobów spędzania wolnego czasu. Pełen humoru i szaleństwa anty-przewodnik, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak podróżować na własnych warunkach.

Dubrownik, nazywany także perłą Adriatyku, jest najpiękniejszym miastem Chorwacji. Znany jest z lazurowego morza, bajecznych plaż, wyśmienitego wina oraz wspaniałych ludzi. Z Warszawy można się tam dostać w niecałe dwie godziny. Nieustraszeni podróżnicy wybierają się na niezapomniany rejs, podczas którego m.in. zgłębiają tajniki łowienia ostryg.