Bunt! (31)

Bunt! (31)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Jan Wieczorkowski, Monika Buchowiec, Magdalena Turczeniewicz, Natalia Jędruś
W skrócie:Wychodzi na jaw, że Kajetan zataił przed Różą, co naprawdę łączyło go z Majką. Między zakochanymi dochodzi do awantury. Zośka, która zamierza odzyskać byłego partnera, postanawia skorzystać z okazji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kajetan (Maciej Kucharski), Lolita (Maja Wolska), Jajko (Maciej Kosiacki), Zośka (Iga Górecka) i Bolo (Aleksander Kaleta) to nastolatkowie przebywający w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Każdy z nich, mimo młodego wieku, ma za sobą trudne doświadczenia m.in. konfliktów z prawem, problemów w dysfunkcyjnej rodzinie, kontaktów z niewłaściwym towarzystwem. Codziennego życia nie ułatwia im apodyktyczna dyrektor Agata Gawron (Monika Buchowiec). Jej poniżające podopiecznych działania doprowadzają do buntu. Bezkompromisowi młodzi ludzie decydują się stanąć w obronie własnej godności. Sytuacja staje się na tyle poważna, że grozi im interwencja policji i więzienie. Na pomoc rusza były szef ośrodka, legendarny Tomasz Wilk (Jan Wieczorkowski), który także zmaga się z traumą po dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. Energia, muzyka, humor, sięgające zenitu emocje i Jan Wieczorkowski w jednej z głównych ról.

W tym odcinku

Wychodzi na jaw, że Kajetan zataił przed Różą, co tak naprawdę łączyło go z Majką. Między zakochanymi dochodzi do ogromnej awantury. Zośka, która zamierza odzyskać byłego partnera, postanawia skorzystać z okazji. Ataki Jajka na Bola są coraz śmielsze. Wilk musi potrząsnąć wychowankiem homofobem, więc wyznaje mu coś zaskakującego o sobie. Tymczasem nastolatek będący ofiarą nagonki nadal kryje Hakiera, gdyż jest mu żal kolegi. Obawia się, czy poradzi sobie z hejtem.

Występują (pokaż wszystkich)