Buffy, postrach wampirów (5)

Buffy, postrach wampirów

sezon 2 odc. 5

(Buffy the Vampire Slayer 2: Reptile Boy)

serial przygodowy USA 1997   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Charisma Carpenter, Anthony Stewart Head
Reżyseria:David Greenwalt
W skrócie:Cordelia i Buffy przyjmują zaproszenie na imprezę od członków bractwa Delta Zeta Kappa. Nie domyślają się, że są oni niebezpieczni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterką serialu jest nastoletnia Buffy - za dnia uczennica szkoły średniej, a nocą pogromczyni wampirów. Buffy chciałaby być po prostu zwykłą nastolatką - chodzi do szkoły i stara się zachowywać jak typowa uczennica. Jednak jej przeznaczeniem jest ratowanie świata przed wampirami. W nocy zamienia się w mistrzynię sztuk walki, patrolującą ulice Sunnydale, miasteczka położonego nad wrotami piekieł, u których zbierają się demony. Mentorem Buffy jest Rupert Giles, bibliotekarz szkolny i prawdziwy ekspert w dziedzinie złych mocy. Buffy wspiera też Angel, jej tajemniczy chłopak. Mimo, że Angel jest wampirem, to jednak zawsze jest po jej stronie. Kiedy Angel powraca z piekła ich związek staje się jeszcze bardziej skomplikowany.

W tym odcinku

Cordelia i Buffy przyjmują zaproszenie na imprezę, od niedawno poznanych chłopców, należących do bractwa Delta Zeta Kappa. Nikt, nawet one nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak przerażające jest jej prawdziwe oblicze. Grupą rządzi krwiożerczy Machilda - w połowie człowiek, w połowie wąż. W zamian za krwawe ofiary z ludzi potwór zapewnia członkom Delta Zeta Kappa bogactwo i powodzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także