Buffy, postrach wampirów 3 (1)

Buffy, postrach wampirów

sezon 3 odc. 1

(Buffy the Vampire Slayer: Anne)

serial przygodowy USA 1998   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter
Reżyseria:Joss Whedon
W skrócie:Buffy nie ma ona wielu znajomych. Jej przyjaciółmi jest tylko para outsiderów Xander i Willow. Xander korzysta z faktu, że wyprzystojniał i nawiązuje znajomość z atrakcyjną Cordelią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastolatka Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) w ciągu dnia jest uczennicą szkoły średniej. Kiedy zaś nadchodzi noc, dziewczyna staje do walki z wampirami i całą masą przeróżnych groźnych bestii. Buffy wolałaby żyć jak każda jej rówieśniczka, jednak ratowanie świata przed władzą wampirów jest jej misją i przeznaczeniem. Po zachodzie słońca dzielna dziewczyna często używa umiejętności sztuk walki, kiedy patroluje ulice Sunnydale. Jest to miasteczko, które leży nad wrotami piekieł. Przy tym przejściu zbierają się demony. Buffy często zasięga rad swojego mentora, Ruperta Gilesa (Anthony Stewart Head), który pracuje w jej szkole jako bibliotekarz. Prywatnie jest zaś ekspertem w dziedzinie złych mocy. Dziewczynie towarzyszy tajemniczy chłopak, Anioł (David Boreanaz). Jest on wampirem, jednak zawsze broni Buffy, niezależnie od okoliczności. Powrót Anioła z piekła komplikuje ich uczuciowe relacje.

W tym odcinku

Zachowanie Buffy sprawia, że dziewczyna nie ma wielu znajomych, choć jest już w ostatniej klasie szkoły. Dotychczas jej przyjaciółmi była para outsiderów, Xander i Willow. Obecnie jednak zawierają oni nowe znajomości i sympatie. Nieśmiała, ale zdolna hakerka Willow spotyka się z przebojowym Ozem. Okazuje się jednak, że Oz jest wilkołakiem. Zabawny Xander korzysta z faktu, że ostatnio wyprzystojniał. Nawiązuje bliższą znajomość z Cordelią, dziewczyną popularną w szkole. Oboje nie wiedzą jednak, czy się kochają, czy może nienawidzą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)