Buffy, postrach wampirów (16)

Buffy, postrach wampirów

sezon 3 odc. 16

(Buffy the Vampire Slayer: Dopplegnagland)

serial przygodowy USA 1999   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter
Reżyseria:Joss Whedon
W skrócie:Anya prosi Willow o pomoc w przygotowaniu pewnego zaklęcia. Przez pomyłkę przywołują z alternatywnego świata złego sobowtóra Willow - VampWilla.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 marca
dziś
6:00 TV 4

Opis

Nastolatka Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) w ciągu dnia jest uczennicą szkoły średniej. Kiedy zaś nadchodzi noc, dziewczyna staje do walki z wampirami i całą masą przeróżnych groźnych bestii. Buffy wolałaby żyć jak każda jej rówieśniczka, jednak ratowanie świata przed władzą wampirów jest jej misją i przeznaczeniem. Po zachodzie słońca dzielna dziewczyna często używa umiejętności sztuk walki, kiedy patroluje ulice Sunnydale. Jest to miasteczko, które leży nad wrotami piekieł. Przy tym przejściu zbierają się demony. Buffy często zasięga rad swojego mentora, Ruperta Gilesa (Anthony Stewart Head), który pracuje w jej szkole jako bibliotekarz. Prywatnie jest zaś ekspertem w dziedzinie złych mocy. Dziewczynie towarzyszy tajemniczy chłopak, Anioł (David Boreanaz). Jest on wampirem, jednak zawsze broni Buffy, niezależnie od okoliczności. Powrót Anioła z piekła komplikuje ich uczuciowe relacje.

W tym odcinku

Willow ma dosyć bycia dobrą koleżanką, na którą wszyscy mogą liczyć. Anya prosi ją o pomoc w przygotowaniu pewnego zaklęcia. Przez pomyłkę obie dziewczyny przywołują z alternatywnego świata złego sobowtóra Willow - VampWill. VampWill trafia do klubu Bronze i dość szybko podporządkowuje sobie grupę wampirów. Teraz Buffy, Angel oraz Willow muszą poradzić sobie z tą krwiożerczą zgrają.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także