Buffy, postrach wampirów (15)

Buffy, postrach wampirów

sezon 3 odc. 15

(Buffy the Vampire Slayer: Consequences)

serial przygodowy USA 1999   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter
Reżyseria:Michael Gershman
W skrócie:Buffy nie może otrząsnąć się po zabiciu przez pomyłkę razem z Faith zastępcy burmistrza. Angel domyśla się tego. Trick i burmistrz odkrywają, że zastępca zginął z rąk pogromcy wampirów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastolatka Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) w ciągu dnia jest uczennicą szkoły średniej. Kiedy zaś nadchodzi noc, dziewczyna staje do walki z wampirami i całą masą przeróżnych groźnych bestii. Buffy wolałaby żyć jak każda jej rówieśniczka, jednak ratowanie świata przed władzą wampirów jest jej misją i przeznaczeniem. Po zachodzie słońca dzielna dziewczyna często używa umiejętności sztuk walki, kiedy patroluje ulice Sunnydale. Jest to miasteczko, które leży nad wrotami piekieł. Przy tym przejściu zbierają się demony. Buffy często zasięga rad swojego mentora, Ruperta Gilesa (Anthony Stewart Head), który pracuje w jej szkole jako bibliotekarz. Prywatnie jest zaś ekspertem w dziedzinie złych mocy. Dziewczynie towarzyszy tajemniczy chłopak, Anioł (David Boreanaz). Jest on wampirem, jednak zawsze broni Buffy, niezależnie od okoliczności. Powrót Anioła z piekła komplikuje ich uczuciowe relacje.

W tym odcinku

Buffy nie może otrząsnąć się po tym, jak razem z Faith przez pomyłkę zabiły zastępcę burmistrza. Angel domyśla się, co się stało. Trick i burmistrz odkrywają, że zastępca zginął z rąk pogromcy wampirów. Faith całą winą za śmierć zastępcy burmistrza obarcza Buffy, ale nie wszyscy jej wierzą. Wesley postanawia oddać Faith pod sąd komitetu dyscyplinarnego. Tymczasem burmistrz odkrywa, że obie dziewczyny przeszukiwały gabinet jego zastępcy i każe Trickowi je zabić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także