Buffy, postrach wampirów (13)

Buffy, postrach wampirów

sezon 4 odc. 13

(Buffy the Vampire Slayer: The I In Team)

serial przygodowy USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head
W skrócie:Riley opowiada kolegom z Inicjatywy o Buffy i jej nadprzyrodzonych zdolnościach. Jest dumny, gdy zaczyna z nimi trenować. Spike przeprowadza się do krypty. Giles odwiedza go, by podziękować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Buffy (Sarah Michelle Gellar) zostaje studentką i przenosi się do kampusu uniwersyteckiego. Na tej samej uczelni studiuje również jej najbliższa przyjaciółka, Willow (Alyson Hannigan) oraz jej chłopak, Oz (Seth Green). Od czasu pożaru szkolnej biblioteki Giles (Anthony Stewart Head) unika pracy, natomiast dużo czasu spędza w domu swojej znajomej, Olivii. Pogromczyni stara się przyzwyczaić do nowego życia, ale nie ma złudzeń, że jej misja się skończyła. Wkrótce zauważa, że znikają studenci, giną też w tajemniczych okolicznościach ich rzeczy. Buffy podejrzewa, że na terenie kampusu grasuje gang wampirów. Prosi Gilesa o pomoc, jednak on odmawia. Buffy musi samodzielnie rozprawić się z intruzami.

W tym odcinku

Riley opowiada kolegom z Inicjatywy o Buffy i jej nadprzyrodzonych zdolnościach. Jest dumny, gdy zaczyna z nimi trenować. Spike przeprowadza się do krypty. Giles odwiedza go, by podziękować za pomoc. Xander założył nowy interes - będzie dystrybutorem zdrowej żywności. Willow zgłębia tajniki magii. Riley zaprasza Buffy do podziemnego laboratorium, gdzie naukowcy Inicjatywy pod kierownictwem prof. Walsh przeprowadzają eksperymenty medyczne na demonach.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także