Buffy, postrach wampirów (10)

Buffy, postrach wampirów

sezon 3 odc. 10

(Buffy the Vampire Slayer: Amends)

serial przygodowy USA 1998-1999   od 12 lat
Występują:Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter
Reżyseria:Joss Whedon
W skrócie:Angelowi śni się, że w Boże Narodzenie 1838 roku zabija dublińczyka o imieniu Daniel. Podczas rozmowy z Buffy zauważa bohatera ze snu. Buffy go nie widzi...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastolatka Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) w ciągu dnia jest uczennicą szkoły średniej. Kiedy zaś nadchodzi noc, dziewczyna staje do walki z wampirami i całą masą przeróżnych groźnych bestii. Buffy wolałaby żyć jak każda jej rówieśniczka, jednak ratowanie świata przed władzą wampirów jest jej misją i przeznaczeniem. Po zachodzie słońca dzielna dziewczyna często używa umiejętności sztuk walki, kiedy patroluje ulice Sunnydale. Jest to miasteczko, które leży nad wrotami piekieł. Przy tym przejściu zbierają się demony. Buffy często zasięga rad swojego mentora, Ruperta Gilesa (Anthony Stewart Head), który pracuje w jej szkole jako bibliotekarz. Prywatnie jest zaś ekspertem w dziedzinie złych mocy. Dziewczynie towarzyszy tajemniczy chłopak, Anioł (David Boreanaz). Jest on wampirem, jednak zawsze broni Buffy, niezależnie od okoliczności. Powrót Anioła z piekła komplikuje ich uczuciowe relacje.

W tym odcinku

Angelowi śni się, że w Boże Narodzenie 1838 roku zabija dublińczyka o imieniu Daniel. Po przebudzeniu wychodzi na miasto, gdzie spotyka Buffy. Podczas rozmowy z dziewczyną jego uwagę odwraca Daniel z jego snu, który stoi na środku ulicy. Buffy nie widzi mężczyzny i zachowanie Angela wydaje się jej podejrzane. Postanawia wyjaśnić sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także