x
Budując marzenia (8-ost.)

Budując marzenia (8-ost.)

program rozrywkowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Anna Dereszowska, Daniel Duniak
W skrócie:Prace na terenie działki Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka ruszyły dokładnie rok temu. Obecnie dobiegają już końca. Mężczyzna chciałby w ciągu dwóch tygodni zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znana aktorka Anna Dereszowska wraz ze swoim życiowym partnerem Danielem Duniakiem pokazują krok po kroku, jak powstaje nowoczesny ośrodek agroturystyczny, w który zdecydowali się zainwestować. Udają się w urokliwe, otoczone jeziorami miejsce, by nadzorować przebieg kolejnych etapów prac - od planowania, po budowanie, aż po urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Dodatkowo Anna Dereszowska planuje poznać lokalnych mieszkańców i ich kulturę, a nawet nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki w wystroju wnętrz swojego siedliska. Znana aktorka podzieli się z widzami zarówno swoimi motywacjami, jak i niepokojami czy trudnościami towarzyszącymi inwestycji.

Prace na terenie mazurskiej działki Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka ruszyły dokładnie rok temu. Obecnie dobiegają już końca. Ze względu na zaawansowaną ciążę partnerki mężczyzna chciałby w ciągu dwóch tygodni zapiąć wszystko na ostatni guzik. Ma nadzieję, że uda mu się zrobić ukochanej niespodziankę.